Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-2Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-3Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1

Beton dekoracyjny – nowa forma zdobienia

Coraz łatwiejszy dostęp do materiałów dekoracyjnych sprawia, że coraz odważniej podchodzi się do kwestii wykańczania mieszkań. Czasy, gdzie głównym elementem dekoracyjnym była boazeria na szczęście należą już do przeszłości. Na szczęście istnieją alternatywy, a jedną z nich jest beton dekoracyjny.

 

beton dekoracyjny - posadzka z mikrocementu

Choć drewno cały czas stanowi jeden z elementów, który często wykorzystuje się jako ozdobę, to stanowi on jedynie dodatek do nowoczesnych wnętrz. Obecnie panujące trendy w designie zauważalnie pokazują, że świat zakochał się w industrializmie. Dlaczego tak się stało? Istniej kilka hipotez, ale jedna z nich wydaje się bardziej prawdopodobna niż inne. I nie ma to nic wspólnego ze stele rozwijającymi się gałęziami przemysłu.

Czytaj więcej...

Dekoracyjna posadzka ardex Pandomo Loft – manufaktura

Dekoracyjna posadzka Pandomo Loft firmy ardex | wykonawca DAMKO Warszawa

Czy istnieje dekoracyjna masa szpachlowa? Odpowiedź na postawione w tytule pytania jest oczywista. Tak, istnieje coś takiego jak dekoracyjna masa szpachlowa, a co więcej, warto zapoznać się z jej możliwościami, bo te są ogromne.

 

Masy szpachlowe kojarzą się dość jednoznacznie. To produkt, który służy do wypełniania ubytków i wyrównywania powierzchni. Rzadko kiedy stosuje się go jako coś, co nadaje wnętrzu charakteru. Znacznie częściej jest to tylko element, który służy do naprawy i jest zwyczajnie zamalowywany lub też przykrywany innymi okładzinami podłogowymi. Na szczęście wraz ze zmieniającymi się technologiami, a co za tym idzie, gustami osób zajmujących się urządzaniem wnętrz, na rynku pojawiają się zupełnie nowe innowacyjne produkty.

 

Czytaj więcej...

Betonowa posadzka dekoracyjna - industrialny styl domu

Betonowa posadzka dekoracyjna | DAMKO | Warszawa

 

Czy posadzka betonowa może być elementem dekoracyjnym? Takie pytanie zadaje sobie dużo osób, ale ciężko na nie jednoznacznie odpowiedzieć. W końcu posadzki kojarzą się z czymś, co jest tylko elementem konstrukcyjnym. Okazuje się, że to duży błąd.

 

Mody oraz design – te rzeczy zmieniają się co jakiś czas. Często są unowocześniane, a tym samym niepotrzebnie udziwniane. Nie powinno to nikogo dziwić. Każdy potrzebuje od czasu do czasu pewnych zmian. I nie chodzi tutaj tylko o ubrania. Dotyczy to także mieszkań oraz domów, ale przygotowując się do remontu lub odnowienia powierzchni warto pamiętać o jednej, podstawowej rzeczy – prostota jest podstawą.

Czytaj więcej...

Dane kontaktowe

Damko Damian Kozłowski

Ul. Opoczyńska 3 m.18

02-522 Warszawa

kontakt telefoniczny:

730-190-130

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

właściciel: Damian Kozłowski