Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-2Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-3Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1

Dekoracyjna posadzka ardex Pandomo Loft – manufaktura

Czy istnieje dekoracyjna masa szpachlowa? Odpowiedź na postawione w tytule pytania jest oczywista. Tak, istnieje coś takiego jak dekoracyjna masa szpachlowa, a co więcej, warto zapoznać się z jej możliwościami, bo te są ogromne.

 

Masy szpachlowe kojarzą się dość jednoznacznie. To produkt, który służy do wypełniania ubytków i wyrównywania powierzchni. Rzadko kiedy stosuje się go jako coś, co nadaje wnętrzu charakteru. Znacznie częściej jest to tylko element, który służy do naprawy i jest zwyczajnie zamalowywany lub też przykrywany innymi okładzinami podłogowymi. Na szczęście wraz ze zmieniającymi się technologiami, a co za tym idzie, gustami osób zajmujących się urządzaniem wnętrz, na rynku pojawiają się zupełnie nowe innowacyjne produkty.

 

posadzka Pandomo k2 Loft i podłoga drewniana

 

Dekoracyjna masa szpachlowa Ardex Pandomo K2 Loft

 

Jednym z nich jest właśnie dekoracyjna masa szpachlowa zwana polimerobetonem. I jak można się domyślić, jednym ze sposobów jej wykorzystania jest element ozdobny. Co więcej, nadaje się ona idealnie na podłogi, ściany, słupy oraz przy wykorzystaniu odpowiednich gruntów również na meble czy też stare płytki. Szczególnie, gdy do zagospodarowania jest większa przestrzeń taka jak galeria wystawiennicza, lokal gastronomiczny czy przede wszystkim salon w zaciszu domowym. Wśród zalewu produktów, które znajdują się na rynku, można znaleźć jednak perełki, które charakteryzują się nie tylko ładnym wyglądem po zaschnięciu, ale także wyjątkowymi właściwościami odpornościowymi.

Takim produktem jest np. Pandomo K2 Loft, które z powodzeniem sprawdza się na powierzchniach, które charakteryzują się przeciętnymi wymaganiami jeżeli chodzi o uderzenia czy wstrząsy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by K2 Loft wkomponowało się w powierzchnie mieszkalne czy też designerskich lokalach stanowiąc nie przytłaczającą przestrzeń dla pozostałych elementów. Korzystając z masy szpachlowej w mieszkaniu można osiągnąć niesamowity wizualny majstersztyk. Wszystko dzięki betonowej kolorystyce, która nadaje całemu wnętrzu charakterystyczny, miejski styl. Należy również dodać, że wzór jak walor estetyczny zależy wyłącznie od układającego materiał a w tym przypadku najlepiej, żeby wykonywała to osoba z odpowiednim doświadczeniem oraz rekomendowana przez producenta Pandomo, firmę Ardex.

 

Posadzka Pandomo K2 Loft - skandynawskie klimaty na codzień

 

dekoracyjna posadzka Pandomo połączona z podłogą drewnianą

 

Stąd też prawdopodobnie wzięła się nazwa Pondomo K2 Loft, wszak słowo „loft” odnosi się bezpośrednio do mieszkań urządzanych w starych pomieszczeniach przemysłowych. Dużą zaletą takiej dekoracyjnej masy szpachlowej jest jej trwałość. Odpowiednio zabezpieczona będzie służyła przez długie lata i nie trzeba będzie się martwić o to, że straci ona na jakości. Co trudno powiedzieć np. o panelach podłogowych.

Jakość powodzenia przy realizacji zależy od wyboru Wykonawcy, warto się zastanowić nad powierzeniem układania Pandomo K2 loft firmię po szkoleniu, autoryzowanej, rekomendowanej przez producenta.

Dane kontaktowe

Damko Damian Kozłowski

Ul. Opoczyńska 3 m.18

02-522 Warszawa

kontakt telefoniczny:

730-190-130

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

właściciel: Damian Kozłowski