Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-2Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-3Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1

Mikrocement

Mikrocement daje wiele możliwości.

Mikrocement można śmiało uznać za jedno z najlepszych rozwiązań renowacyjnych. Warstwa powstająca przy jego użyciu jest niezwykle cienka, a dzięki swoim właściwością pozwala zmienić podłoże w prawdziwe dzieło sztuki. Bez problemu nadaje się do użycia na powierzchniach pionowych jak i poziomych. Cechą charakterystyczną jest łatwość utrzymania nieskazitelnej czystości na obszarach pokrytych mikrocementem. Dodatkowym plusem jest możliwość łączenia z większością materiałów wykorzystywanych w budownictwie, nie tylko mieszkaniowym i handlowym, ale także przemysłowym. Konserwacja ogranicza się jedynie do czyszczenia powierzchni przy użyciu wilgotnej ściereczki oraz wosku. Jest prosta i zajmuje naprawdę niewiele czasu. W porównaniu do innych rozwiązań renowacyjnych, mikrocement jako jeden z nielicznych produktów może łączyć się z takimi strukturami jak drewno, stal oraz tynk. Doskonały wybór pozwalający na innowacyjne rozwiązania.  

Co możemy zaoferować w kategorii mikrocement?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z tym produktem. Nasi pracownicy potrafią wykonać powłokę z mikrocementu w krótkim czasie, nie zapominając o najwyższej jakości. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego też wszystkie zlecenia realizujemy w sposób terminowy i zgodny z ustaleniami. Od wielu lat zdobywamy znakomite referencje. Możemy przedstawić indywidualną propozycję odbiegającą od standardowej propozycji. Mikrocement posiada znakomitą elastyczność,a wizualnie prezentuje się niezwykle elegancko. Pozwala to na wykonanie powłoki w obiektach komercyjnych. Położenie struktury mikrocementowej przez doświadczonego pracownika trwa kilka chwil. Wszyscy klienci otrzymują do wyboru szeroką paletę barw, z których można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Dzieje się tak ponieważ, mikrocement nie wymaga zastosowania spoiwa. Dlatego jedynym ogranicznikiem dekoracyjnym, będzie tutaj Państwa wyobraźnia. Natomiast nasz zespół postara się stworzyć wymarzony wystrój przy zachowaniu najwyższej jakości.

 

 

 

Dane kontaktowe

Damko Damian Kozłowski

Ul. Opoczyńska 3 m.18

02-522 Warszawa

kontakt telefoniczny:

730-190-130

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

właściciel: Damian Kozłowski