Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-2Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-3Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1

Mikrocement – industrialne posadzki z betonu dekoracyjnego

 

Mikrocement to świetne rozwiązanie dla osób poszukających posadzki charakteryzującej się powierzchnią bez przerw i dylatacji. Mikrocement to produkt, który sprawdzi się w każdym środowisku wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Mikrocement daje wiele możliwości.

Doskonale sprawdza się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach, idealnie komponuje się z surowością mieszkań typu loft, jak również może urozmaicić styl klasyczny. Dzięki zróżnicowanym technikom nakładania materiału, oraz nieograniczonej palecie dostępnych kolorów można osiągnąć niepowtarzalny efekt wykończenia podłogi, ściany bądź sufitu. Mikrocement można wykorzystać także jako pokrycie powierzchni blatów kuchennych lub okładzin mebli.

mikrocement - posadzka w salonie

Mikrocement – co to jest?

W prostych słowach możemy powiedzieć, że to materiał uzyskany w procesie wymieszania w odpowiednich proporcjach zwykłego cementu i specjalnych żywic. Warstwa powstająca przy jego użyciu jest niezwykle cienka, a dzięki swoim właściwością pozwala zmienić podłoże w prawdziwe dzieło sztuki. Bez problemu nadaje się do użycia na powierzchniach pionowych jak i poziomych. Cechą charakterystyczną jest łatwość utrzymania nieskazitelnej czystości na obszarach pokrytych mikrocementem. Dodatkowym plusem jest możliwość łączenia z większością materiałów wykorzystywanych w budownictwie, nie tylko mieszkaniowym i handlowym, ale także przemysłowym. Konserwacja ogranicza się jedynie do czyszczenia powierzchni przy użyciu wilgotnej ściereczki oraz wosku. Jest prosta i zajmuje naprawdę niewiele czasu. W porównaniu do innych rozwiązań renowacyjnych, mikrocement jako jeden z nielicznych produktów może łączyć się z takimi strukturami jak drewno, stal oraz tynk. Doskonały wybór pozwalający na innowacyjne rozwiązania.  

Mikrocement pozwala nam tworzyć niebanalne i oryginalne wykończenia powierzchni gładkich, pozbawionych fug i dylatacji. Końcowych efekt tworzy odpowiednio dobrany impregnat.

Zastosowanie mikrocementu.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy Microcement nadaje się do użycia na powierzchniach pionowych jak i poziomych, dzięki swoim właściwościom jest to idealny materiał nie tylko na podłogi, ale również na powierzchnie takie jak płyty gipsowo kartonowe. Idealny do wykończenia klatki schodowej, a dzięki całkowitej wodoodporności nadaje się na posadzki i ściany w łazience.

Mikrocement ma wysoką przewodność cieplną, dzięki czemu nadaje się na posadzki z ogrzewaniem podłogowym.

Pozostałe możliwe zastosowania mikrocementu:

  • Posadzki w mieszkaniach, lokalach komercyjnych, lokalach gastronomicznych itp
  • Sufity imitujące beton naturalny
  • Okładzina ścian i słupów w domach i mieszkach
  • Ekskluzywne wykończenie mebli i blatów kuchennych
  • Okładzina na drzwi

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z tym produktem. Nasi pracownicy potrafią wykonać powłokę z mikrocementu w krótkim czasie, nie zapominając o najwyższej jakości. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego też wszystkie zlecenia realizujemy w sposób terminowy i zgodny z ustaleniami. Od wielu lat zdobywamy znakomite referencje. Możemy przedstawić indywidualną kompozycję odbiegającą od standardowej oferty. Mikrocement posiada znakomitą elastyczność, a wizualnie prezentuje się niezwykle elegancko. Pozwala to na wykonanie powłoki w obiektach komercyjnych. Położenie struktury mikrocementowej przez doświadczonego pracownika trwa kilka chwil. Wszyscy klienci otrzymują do wyboru szeroką paletę barw, z których można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Dzieje się tak ponieważ, mikrocement nie wymaga zastosowania spoiwa. Dlatego jedynym ogranicznikiem dekoracyjnym, będzie tutaj Państwa wyobraźnia. Natomiast nasz zespół postara się stworzyć wymarzony wystrój przy zachowaniu najwyższej jakości. 

Dane kontaktowe

Damko Damian Kozłowski

Ul. Opoczyńska 3 m.18

02-522 Warszawa

kontakt telefoniczny:

730-190-130

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

właściciel: Damian Kozłowski