Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-2Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-3Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1

Podłogi i posadzki z żywicy (żywiczne)

Wysokiej jakości podłogi żywiczne na indywidualne zamówienie

Podłogi z żywicy początkowo znajdowały swoje zastosowanie głównie w przemyśle. Używano ich także w halach wystawowych oraz biurowcach o dużej powierzchni. Posadzki żywiczne charakteryzują się znakomitą odpornością, są twarde, a ich wytrzymałość mechaniczna pozwala na wytrzymywanie ogromnych obciążeń. Ale dzięki ogromnym możliwością technicznym nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podłoga żywiczna znalazła się w salonie. Sposobów jest wiele i można stworzyć naprawdę atrakcyjną i jednocześnie niezawodną powierzchnię. Dodatkowym plusem jest jednolita powierzchnia. Wszystko wykonuje się bez użycia spoiw, a to gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości. Posadzka z żywicy jest jednolita i nie posiada fug, dlatego codzienna pielęgnacja również nie stanowi najmniejszego problemu. Wspaniały wybór dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość oraz komfort codziennego użytkowania.

Dlaczego warto postawić na usługi naszego przedsiębiorstwa?

Podłoga z żywicy znajduje się w naszej ofercie od wielu lat. Możemy pochwalić się tutaj ogromnym doświadczeniem. Długi okres pracy z takimi powierzchniami jak podłogi żywiczne pozwolił nam na opanowanie wszystkich technik oraz innowacyjnych rozwiązań. Dodatkowo zatrudniamy specjalistów zajmujących się profesjonalnym i kompleksowym doradztwem. Dlatego każdy klient będzie mógł stworzyć wymarzoną kompozycję. Posadzka żywiczna w naszym wykonaniu charakteryzuje się idealnym położeniem i wysoką jakością dodatków oraz wykończeń, wszystkie prace są ściśle konsultowane z osobą zamawiającą. Obsługa jest całkowicie kompleksowa i obejmuje nie tylko wykonanie nawierzchni, ale również przywiezienie materiałów na miejsce pracy. Oczywiście po zakończonych działaniach wszystko zostaje ładnie posprzątane. Kolejnym atutem naszego przedsiębiorstwa są bez wątpienia niezwykle atrakcyjne ceny. Dlatego jeżeli zależy Państwu na najwyższej jakości, przy krótkim czasie wykonywania powierzonej pracy, to zachęcamy do szczegółowego zapoznanie się z oferta i kontaktu.

Dane kontaktowe

Damko Damian Kozłowski

Ul. Opoczyńska 3 m.18

02-522 Warszawa

kontakt telefoniczny:

730-190-130

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

właściciel: Damian Kozłowski