Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-2Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-3Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1

Posadzki betonowe dekoracyjne - nowy design podłogi

logo na posadzce betonowej dekoracyjnej DAMKO Warszawa

 

Betonowe wykończenia wnętrz stały się jednym z elementów, który na stałe zagościł w świecie nowoczesnego designu. Przez długie lata w mieszkaniach, domach czy firmach, królowały zupełnie inne dekoracje. Wszechobecne kafelki czy boazerie na szczęście odeszły już do lamusa i ustąpiły miejsca przedmiotom, które doskonale uszlachetniły wystrój wnętrz. Dlatego w ofercie DAMKO pojawiły się posadzki betonowe.

Posadzki betonowe - industrialny element nowoczesnego pomieszczenia

Dekoracyjne posadzki betonowe należą do materiałów, które coraz częściej wybierane są przez klientów. Nie tylko w prywatnych mieszkaniach, ale także w restauracjach oraz biurach. W tych ostatnich sprawdzają się znakomicie ze względu na wyjątkowe właściwości. Odporność na zniszczenia oraz zabrudzenia to jedna z podstawowych cech betonowych posadzek dekoracyjnych. Charakteryzują się one tym, że utrzymanie ich w czystości jest wręcz dziecinnie łatwe. Wystarczą tylko standardowe dedykowane środki do pielęgnacji.

posadzki betonowe - stwórz swój indywidualny wzór

posadzki betonowe dekoracyjne z indywidualnym wzorem DAMKO Warszawa

 

Wśród betonowych posadzek dekoracyjnych pojawiają się takie, których strukturę można wyczuć pod powierzchnią palca. Nie jest ona jednak porowata, więc nie należy się obawiać, że będzie przyciągała brud lub gdy pojawi się na niej  wilgoć. Niepowtarzalne oraz oryginalne połączenie dwóch, różnie wykończonych posadzek, zagwarantuje kompozycję obok której nie da się przejść obojętnie. Wykorzystując posadzkę w kolorze mono, na podłodze uzyska się efekt smug, przetarć, a także delikatnych, acz widocznych przejść tonalnych. (można użyć też dwóch kolorów co da też ciekawy i różnorodny efekt kolorystyczny)

Materiał wykorzystywany do przygotowania posadzki betonowej jest cienkowarstwowy. Dzięki zastosowaniu specjalnych dodatków nadaje się więc do nakładania na podłogi, ściany, blaty czy nawet schody. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by tego typu posadzka została położona na podłogowe ogrzewanie – takie rozwiązanie posadzki betonowej trzeba wcześniej uzgodnić z Wykonawcą. Oprócz różnych kolorów, które mogą pojawić się na posadzkach, dekoracyjne posadzki betonowe na specjalne życzenie można skomponować w specjalne i indywidualnie przygotowane wzory. Wystarczy zwykły szablon, ale bez problemu można „wtopić” w betonową posadzkę także drewno czy żywice metaliczne i jednobarwne.

Posadzki  betonowe dekoracyjne to gwarancja, że otrzymany efekt będzie nie tylko trwały, ale przede wszystkim miły dla oka.

posadzka dekoracyjna betonowa Damko Warszawa

 

Dane kontaktowe

Damko Damian Kozłowski

Ul. Opoczyńska 3 m.18

02-522 Warszawa

kontakt telefoniczny:

730-190-130

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

właściciel: Damian Kozłowski