Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-2Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-3Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1

Pandomo Loft - posadzki dekoracyjne z mas szpachlowych

 

Co możemy zaoferować jeżeli chodzi o posadzki Pandomo?

Jako Autoryzowany wykonawca produktów Pandomo firmy Ardex oferujemy Państwu takie produkty jak Pandomo Wall, Pandomo K1, Pandomo K2 jak również systemowe rozwiązania, które opierają się na produktach firmy Ardex.

Pandomo K1 to system rozlewny, który charakteryzuje się jednolitą strukturą, Pandomo K2 natomiast jest masą szpachlową i charakteryzuje się większą ilością charakterystycznych żył i wzorów. Nasza oferta posadzek i podłóg z mas szpachlowych Pandomo Loft jest bardzo rozbudowana i poparta wieloletnim doświadczeniem na rynku posadzek z polimerobetonu. Dlatego możemy zagwarantować perfekcyjne wykonanie zadania oraz pełen profesjonalizm.

Każda usługa wykonywana jest kompleksowo od przygotowania podłoża do zabezpieczenia finalnego. Używamy tylko najlepszej jakości materiałów do których mamy dostęp jako autoryzowany przedstawiciel. Dzięki temu Państwa nowa posadzka będzie nie tylko wytrzymała i dokładnie położona, ale również dopasowana kolorystycznie do wcześniej określonych założeń.

Gromadzone przez lata opinie i referencji potwierdzają, że można zlecić nam każdą pracę ściśle związaną z posadzkami. Gwarantujemy profesjonalne podejście do zleconych nam zadań.

Dane kontaktowe

Damko Damian Kozłowski

Ul. Opoczyńska 3 m.18

02-522 Warszawa

kontakt telefoniczny:

730-190-130

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

właściciel: Damian Kozłowski