Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-2Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-3Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1Damko - posadzki żywiczne, dekoracyjne, epoksydowe, poliuretanowe | slider-1

Posadzki polimerobetonowe Pandomo

PandomoPosadzki polimerobetonowe są znakomitą alternatywą dla betonowej płyty tradycyjne. Bez problemu mogą zastąpić grube warstwy betonu. Dodatkowo wystarczy tutaj kilka centymetrów masy, żeby właściwości były porównywalne. Plusem jest o wiele krótszy czas potrzebny do uzyskania pełnej funkcjonalności posadzki. Stosowana jest zewnętrzne ze względu na swoje właściwości antypoślizgowe. Sprawdza się również znakomicie jako podkład lub warstwa wyrównująca pod powierzchnie typowo żywiczne. Posadzki polimerobetonowe nie wymagają pielęgnacji i znakomicie przylegają do starego podłoża. Posiadają wysokie walory estetyczne oraz dają możliwość zabarwienie na różne kolory. Doskonałą formą jest powierzchnia wykonana za pomocą pandomo. Beton architektoniczny znakomicie zastępuje zwykłe, betonowe powierzchnie i jednoczenie eliminuje ich wady. Dlatego warto zastanowić się nad jego zastosowaniem, w szczególności jeżeli zależy Państwu na krótkim czasie realizacji.

Co możemy zaoferować jeżeli chodzi o posadzki polimerobetonowe?

W naszej ofercie oprócz rozwiązań tradycyjnych znajduje się również pandomo w dwóch rodzajach. Pierwszy to system rozlewny, który charakteryzuje się jednolitą strukturą, drugi natomiast przypomina masę szpachlową. Propozycja jest bardzo rozbudowana i poparta wieloletnim doświadczeniem na rynku posadzek z polimerobetonu. Dlatego możemy zagwarantować perfekcyjne wykonanie zadania oraz pełen profesjonalizm. Każda usługa wykonywane jest w pełni kompleksowo przez doświadczonych pracowników naszego przedsiębiorstwa. Używamy tylko najlepszej jakości materiałów i pozwalamy na indywidualne kompozycje każdemu klientowi. Dzięki temu Państwa nowa posadzka będzie nie tylko wytrzymała i dokładnie położona, ale również dopasowana kolorystycznie do wcześniej określonych założeń. Gromadzone przez lata opinie i referencji potwierdzają, że można zlecić nam każdą pracę ściśle związaną z posadzkami. Do tego gwarantujemy bardzo krótkie terminy i utrzymanie porządku na miejscu wykonywania zlecenia.

Dane kontaktowe

Damko Damian Kozłowski

Ul. Opoczyńska 3 m.18

02-522 Warszawa

kontakt telefoniczny:

730-190-130

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

właściciel: Damian Kozłowski